Salta First Class - 214 x 366 cm rekreační trampolína
Kód: SIFLTATRA0046
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet pružin
84
Materiál rámu
Ocel
Materiál výstelky
PVC
Barva
Černá
Tvar
Obdélník
Umístění / poloha
Venkovní
Maximální hmotnost uživatele
180 kg
Bezpečnostní polstrovaný obal
Ano
Povrchové zbarvení
Monotónní
Typ zapínání
Zip
Bezpečnostní síť
Ano
Počet nohou
4 noha/nohy
Cílová skupina
Děti
Typ konstrukce
Spirálové pružiny
Povrch rámu
Galvanizovaný
Typ produktu
Trampolína nad zemí
Povrch vrchního hrazení
Galvanizovaný
Hmotnost a rozměry
Výška
2710 mm
Vnější průměr
214 x 366 cm
Délka pružin
21 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 133.9 kg |
| EAN: | 8719425453750 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 1570 mm |
| Šířka balení: | 790 mm |
| Délka balení: | 670 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
