Salta First Class - 214 x 366 cm rekreační trampolína
Kód: SIFLTATRA0045
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Trampolína nad zemí
Umístění / poloha
Venkovní
Barva
Bílá
Povrchové zbarvení
Monotónní
Povrch rámu
Galvanizovaný
Materiál výstelky
PVC
Typ konstrukce
Spirálové pružiny
Cílová skupina
Děti
Maximální hmotnost uživatele
180 kg
Povrch vrchního hrazení
Galvanizovaný
Materiál rámu
Ocel
Počet nohou
4 noha/nohy
Tvar
Obdélník
Typ zapínání
Zip
Počet pružin
84
Bezpečnostní polstrovaný obal
Ano
Bezpečnostní síť
Ano
Hmotnost a rozměry
Vnější průměr
214 x 366 cm
Výška
2710 mm
Délka pružin
21 cm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před každým použitím zkontrolujte stav bezpečnostní sítě a pružin.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 133.9 kg |
| EAN: | 8719425453811 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 1510 mm |
| Šířka balení: | 770 mm |
| Délka balení: | 630 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
