Salta 5426A rekreační trampolína na zahradu/dvorek Venkovní Kulatý Spirálové pružiny Trampolína nad zemí
Kód: SIFLTATRA0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Trampolína nad zemí
Typ konstrukce
Spirálové pružiny
Povrchové zbarvení
Jednobarevný
Barva
Černá
Počet nohou
6 noha/nohy
Maximální hmotnost uživatele
35 kg
Cílová skupina
Děti
Umístění / poloha
Venkovní
Typ uzávěru
Zip
Minimální doporučený věk
3 rok/roky
Tvar
Kulatý
Materiál rámu
Ocel
Bezpečnostní polstrovaný obal
Ano
Materiál výstelky
PVC / polyetylen (PE) / expandovaný polyetylen (EPE)
Materiál bezpečnostní sítě
Polyetylen
Bezpečnostní síť
Ano
Materiál odrazového povrchu
Polypropylen (PP)
Povrch rámu
Galvanizovaný
Počet elastických gumiček
30
Testovaná hmotnost
87,5 kg
Barva polstrované desky
Černá
Hmotnost a rozměry
Průměr
140 cm
Tloušťka vrchního hrazení
1 mm
Tloušťka nohou
1 mm
Průměr skákacího povrchu
108 cm
Průměr nohy
2,5 cm
Průměr vrchního hrazení
2,5 cm
Obsah balení
Montážní instrukce
Ano
Ochranný obal
Ano
Dodavatelské údaje
Doporučené pohlaví
Chlapec/děvče
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 14.5 kg |
| EAN: | 8719425454269 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 230 mm |
| Šířka balení: | 855 mm |
| Délka balení: | 320 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
