ROYAL CANIN Hypoallergenic - suché krmivo pro psy - 14 kg
Kód: VETBEZKSP0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Typ balení
Taška
Fáze života zvířete
Dospělá
Hmotnost
14 kg
Specifické potřeby zvířete
Potravinová alergie
Příchuť krmiva
Rýže
Typ zvířete
Pes
Další funkce
Vlasy a kůže
Forma dávkování
Pevný
Bez sóji
Ne
Hlavní příchuť
Drůbež
Účinky na zdraví
Léčba alergie, Péče o trávicí soustavu, Kůže a srst
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Bezlepkový
Ano
Bez umělých barviv
Nejsou k dispozici žádné údaje
Laktóza zdarma
Ano
Řada
ROYAL CANIN Hypoallergenic
Kategorie
Pro vašeho psa
Bez konzervačních látek
Nejsou k dispozici žádné údaje
Kategorie produktu
Veterinární krmivo
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Bez cukru
Nejsou k dispozici žádné údaje
Stáří zvířete
V každém věku
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Nutriční hodnoty
Hrubý popel
6,1%
Bílkoviny
21%
Obsah tuku
19%
Hrubá vláknina
1,1%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 0 měsíců (bez záruky) |
| Hmotnost: | 14.15 kg |
| EAN: | 3182550939904 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 370 mm |
| Šířka balení: | 200 mm |
| Délka balení: | 510 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
