Royal Canin Digestive Care suché krmivo pro kočky 10 kg Dospělý jedinec Na ryby, Drůbež, Rýže, Zeleninová
Kód: AMABEZKAR0659
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Obsahuje vitamíny
Vitamín B1
Stáří zvířete
Dospělí
Fáze života zvířete
Dospělá
Rozsah hmotnosti
5 kg - 9,9 kg
Příchuť krmiva
Na ryby
Typ balení
Taška
Včetně antioxidantů
Ano
Hmotnost
10 kg
Kategorie
Pro kočky
Kategorie produktu
Suché krmivo
Hlavní příchuť
Husa
Účinky na zdraví
Péče o trávicí soustavu
Kočičí plemeno
Jakékoli plemeno
Další funkce
Přecitlivělost na potraviny
Řada
ROYAL CANIN Feline Care Nutrition
Obsah balení
Množství
1
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Nutriční hodnoty
Obsah manganu
71 mg/kg
Obsah riboflavinu (vitamín B2)
56,4 mg/kg
Fosfor
0,79%
Bílkoviny
38%
Obsah jódu
4,6 mg/kg
Obsah taurinu
1000 mg/kg
Obsah vitamínu A
20000 IU/kg
Obsah tuku
15%
Obsah vitamínu E
600 mg/kg
Sodík
0,6%
Obsah Thiaminu (vitamín B1)
15,7 mg/kg
Obsah selénu
0,41 mg/kg
Obsah kyseliny listové (vitamín B9)
4,2 mg/kg
Hrubá vláknina
2,2%
Obsah vitamínu B6
25,8 mg/kg
Obsah hořčíku
0,06%
Obsah zinku
201 mg/kg
Obsah kyseliny pantothenové (vitamín B5)
52,5 mg/kg
Obsah draslíku
0,7%
Obsah biotinu
1650 μg/kg
Obsah niacinu (vitamín B3)
174,6 mg/kg
Obsah železa
163 mg/kg
Hrubý popel
7,5%
Metabolizovatelná energie (ME)
3974 kcal/kg
Obsah vitamínu B12
160 μg/kg
Obsah vitamínu C
300 mg/kg
Obsah mědi
15 mg/kg
Vápník
0,95%
Obsah vitamínu D3
1100 IU/kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 0 měsíců (bez záruky) |
| Hmotnost: | 10.05 kg |
| EAN: | 3182550752015 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 460 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 150 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
