ROYAL CANIN Cat Urinary Moderate Calorie VHN - suché krmivo pro kočky - 9kg
Kód: AMABEZKAR1466
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Hmotnost
9 kg
Specifické potřeby zvířete
Prevence tvorby struvitových kamenů
Typ balení
Taška
Kočičí plemeno
Jakékoli plemeno
Kategorie produktu
Suché krmivo
Řada
ROYAL CANIN Urinary S/O
Další funkce
Struvitové kameny
Bez umělých barviv
Ano
Bez cukru
Nejsou k dispozici žádné údaje
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Kategorie
Pro kočky
Rozsah hmotnosti
5 kg - 9,9 kg
Bez sóji
Ne
Hlavní příchuť
Drůbež
Bezlepkový
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě.
Nutriční hodnoty
Bílkoviny
34%
Obsah tuku
11%
Hrubý popel
8,9%
Hrubá vláknina
7%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 0 měsíců (bez záruky) |
| Hmotnost: | 9.05 kg |
| EAN: | 3182550815475 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 510 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 110 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
