Rexel Optimum AutoFeed+ 50X skartovačka Příčné skartování 55 dB 22 cm Černá, Šedá
Kód: BIUREXNIS0071
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Skleněný průzor
Ano
Hlučnost
55 dB
Celkový objem přihrádek
20 l
Barva
Černá
Skartace kancelářských dokumentů
Ano
Úroveň zabezpečení (papír)
P-4
Kapacita skartovače
50 listy
Typ střihu
Křížový řez
Skartace papíru se svorkou
Ano
Typ skartace
Příčné skartování
Skartace kreditních karet
Ano
Pracovní šířka
22 cm
Skartace papíru
Ano
Pracovní cyklus
10 min
Rozměr skartace
4 x 28 mm
Skartace CD
Ne
Typ ovládání
Dotyk
Hmotnost a rozměry
Hloubka
430 mm
Hmotnost
7,7 kg
Výška
405 mm
Šířka
363 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelář |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.437 kg |
| EAN: | 5028252613866 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 450 mm |
| Šířka balení: | 520 mm |
| Délka balení: | 500 mm |
5,0
1 hodnocení
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
5
PC
Přemysl Císař
Krásný tichý a dokáže si sama poradit se zaseknutím. To ten starší model neuměl. Ten to párkrát zkusil, a pak to bylo na silu ven.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
