Rexel Momentum X406 skartovačka Na malé částice Modrá, Šedá
Kód: BIUREXNIS0084
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ ovládání
Knoflíky
Barva
Modrá
Úroveň zabezpečení (papír)
P-4
Skartace papíru se svorkou
Ne
Mechanizmus proti zaseknutí
Ano
Skartace papíru
Ano
Typ skartace
Na malé částice
Celkový objem přihrádek
15 l
Skartace CD
Ne
Skartace kancelářských dokumentů
Ne
Kapacita koše
125 listy
Kapacita skartovače
6 listy
Skleněný průzor
Ano
Skartace kreditních karet
Ne
Rozměr skartace
4 x 28 mm
Hmotnost a rozměry
Šířka
325 mm
Výška
343 mm
Hloubka
229 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelář |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.5 kg |
| EAN: | 5028252523189 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 380 mm |
| Šířka balení: | 400 mm |
| Délka balení: | 290 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
