Rexel Momentum X312-SL skartovačka Na malé částice Černá, Šedá
Kód: BIUREXNIS0086
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kapacita skartovače
12 listy
Skartace kreditních karet
Ne
Barva
Černá
Typ ovládání
Knoflíky
Skleněný průzor
Ano
Skartace papíru
Ano
Celkový objem přihrádek
23 l
Úroveň zabezpečení (papír)
P-3
Skartace kancelářských dokumentů
Ne
Skartace papíru se svorkou
Ne
Mechanizmus proti zaseknutí
Ano
Typ skartace
Na malé částice
Kapacita koše
200 listy
Rozměr skartace
5 x 42 mm
Skartace CD
Ne
Hmotnost a rozměry
Hloubka
370 mm
Výška
375 mm
Šířka
255 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelář |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.02 kg |
| EAN: | 5028252523332 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 450 mm |
| Šířka balení: | 315 mm |
| Délka balení: | 410 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
