ŘETĚZOVÁ PILA AKU. XR 18V 20CM DCMPS520N DEWALT
Kód: NAKDEWPLA0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kapacita nádrže
0,55 l
Barva
Černá
Rychlost řetězu
8,5 m/s
Délka řetězové lišty
20 cm
Příkon
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Vyjímatelná baterie
Ano
Napětí baterie
18 V
Napájecí zdroj
Baterie
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
2,1 kg
Baterie
Ukazatel úrovně baterie
Ano
Obsah balení
Včetně vodicí lišty
Ano
Včetně krytky na řetěz
Ano
Včetně baterie
Ne
Nabíječka baterie
Ne
Pouzdro na přenášení
Ne
Včetně francouzského klíče
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| EAN: | 5035048821404 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 285 mm |
| Šířka balení: | 575 mm |
| Délka balení: | 137 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
