ORIJEN Large Breed Adult - suché krmivo pro psy - 11,4kg
Kód: DLPORJKAS0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Veterinární klasifikace
Kompletní krmivo
Kategorie
Pro vašeho psa
Velikost plemene
Velké plemeno 25 - 45 kg
Psí plemeno
Všechna plemena velkých psů
Další funkce
Celkový zdravotní stav
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Typ balení
Taška
Kategorie produktu
Suché krmivo
Hmotnost
11,4 kg
Hlavní příchuť
Kuře
Bez umělých barviv
Ano
Bezlepkový
Ano
Bez cukru
Ano
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Specifické potřeby zvířete
Potravinová alergie
Bez sóji
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Obsažená vlhkost
12%
Hrubá vláknina
6%
Bílkoviny
38%
Obsah tuku
15%
Hrubý popel
8%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 0 měsíců (bez záruky) |
| Hmotnost: | 11.5 kg |
| EAN: | 064992724054 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 480 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 135 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
