ORIJEN Fit & Trim - suché krmivo pro psy - 11,4 kg
Kód: DLZORJKSP0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ balení
Taška
Příchuť krmiva
Sleď
Hmotnost
11,4 kg
Bez sóji
Ano
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Velikost plemene
Všechny velikosti (2 - 80 kg)
Typ zvířete
Pes
Bezlepkový
Ano
Laktóza zdarma
Ano
Další funkce
Přecitlivělost na potraviny
Fáze života zvířete
Dospělá
Plemeno domácího zvířete
Labrador
Bez cukru
Ano
Bez umělých barviv
Ano
Kategorie
Pro vašeho psa
Specifické potřeby zvířete
Sklon k nadváze
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Účinky na zdraví
Zdravá hmotnost
Hlavní příchuť
Kuře
Bez konzervačních látek
Ano
Sezónní nabídka
Jarní
Kategorie produktu
Suché krmivo
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Obsah tuku
13%
Bílkoviny
42%
Hrubá vláknina
8%
Hrubý popel
8%
Obsažená vlhkost
12%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 0 měsíců (bez záruky) |
| Hmotnost: | 11.5 kg |
| EAN: | 064992181710 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 480 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 110 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
