NOCO GBX155 startovací kabel pro automobil 4250 A
Kód: ESANC1ROZ0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
LED indikátory
Ano
Režimy svítilny
10%
USB port
Ano
Barva
Šedá
Baterka
Ano
Hodnocení zážehového motoru (max)
10 l
Nabíjecí
Ano
Výstupní proud
4250 A
Funkce powerbanky
Ano
Počet portů USB typu C
1
Svítivost
500 lm
Bezpečnostní spínač
Ano
LED světlo
Ano
Hodnocení vznětového motoru (max)
8 l
Počet portů USB typu A
2
Příkon
Doba nabíjení
64 h
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Napětí výstupu USB
20 V
Prvky ochrany napájení
Ochrana proti jiskření
Kapacita baterie
99 Wh
Nabíjecí výkon
60 W
Proud výstupu USB
3 A
Nabíjení přes USB
Ano
Vyjímatelná baterie
Ne
Hmotnost a rozměry
Výška
305 mm
Hloubka
69 mm
Hmotnost
2,64 kg
Šířka
175 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
3,18 kg
Výška balení
343,1 mm
Hloubka balení
207,7 mm
Šířka balení
122,9 mm
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
-20 - 50 °C
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP65
Obsah balení
Návod
Ano
Dodávané kabely
Kabel do zapalovače
Pouzdro
Ano
Logistická data
Výška balení
284,9 mm
Šířka balení
228 mm
Délka vnějšího kartonu
368 mm
Váha hlavního obalu
7,1 kg
Množství na kartonové balení
2 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automotiv |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 3.47 kg |
| EAN: | 1210000620095 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 230 mm |
| Šířka balení: | 363 mm |
| Délka balení: | 156 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
