Nilfisk PREMIUM 200-15 EU Tlaková myčka Elektřina 650 l/h Modrá, černá
Kód: NELNFLMCI0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Vstupní střídavé napětí
230 V
Automatické vypnutí
Ano
Vzhled
Vodní filtr
Ano
Hose length
15 m
Třída krytí
I
Bajonetové upínání veškerého příslušenství
Ano
Délka hadice
5 m
Formát
Napřímený
Barva
Černá
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IPX5
Nádrž na čisticí prostředek
Ano
Materiál čerpadla
Mosaz
Otočná kolečka
Ano
Napájecí zdroj
Elektrický
Hmotnost a rozměry
Šířka
380 mm
Hmotnost
30,2 kg
Hloubka
390 mm
Výška
955 mm
Údaje o balení
Obsah soupravy
Pěnotvorná tryska
Nastavitelná hubice
Ano
Nástavec v ceně
Ano
Hadicový naviják
Ano
Výkon
Míra akustického tlaku
72 dB
Minimální průtok
570 l/h
Maximální provozní tlak
200 bar
Používejte s pěnovou tryskou
Ano
Výkon motoru
3300 W
Maximální teplota vody
60 °C
Maximální průtok
650 l/h
Hladina akustického výkonu
89 dB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 30.75 kg |
| EAN: | 5715492234127 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 390 mm |
| Šířka balení: | 400 mm |
| Délka balení: | 865 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
