Nilfisk PREMIUM 200-15 EU - GARDEN Tlaková myčka rovná elektrická 650 l/h modrá, černá
Kód: NELNFLMCI0049
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
230 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Automatické vypnutí
Ano
Vzhled
Hose length
15 m
Barva
Černá
Bajonetové upínání veškerého příslušenství
Ano
Otočná kolečka
Ano
Nádrž na čisticí prostředek
Ano
Vodní filtr
Ano
Délka hadice
5 m
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IPX5
Formát
Napřímený
Napájecí zdroj
Elektrický
Třída krytí
I
Materiál čerpadla
Mosaz
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
30,2 kg
Šířka
380 mm
Výška
955 mm
Hloubka
390 mm
Údaje o balení
Nastavitelná hubice
Ano
Nástavec v ceně
Ano
Hadicový naviják
Ano
Čistič dlažeb
Ano
Obsah soupravy
Pěnotvorná tryska
Výkon
Výkon motoru
3300 W
Maximální průtok
650 l/h
Minimální průtok
570 l/h
Míra akustického tlaku
72 dB
Používejte s pěnovou tryskou
Ano
Hladina akustického výkonu
89 dB
Maximální provozní tlak
200 bar
Maximální teplota vody
60 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 33 kg |
| EAN: | 5715492235018 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 400 mm |
| Šířka balení: | 1055 mm |
| Délka balení: | 400 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
