Nilfisk PREMIUM 200-15 EU - CAR WASH Tlaková myčka rovná elektrická 650 l/h modrá, černá
Kód: NELNFLMCI0048
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Automatické vypnutí
Ano
Vstupní střídavé napětí
230 V
Vzhled
Formát
Napřímený
Barva
Modrá
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IPX5
Hose length
15 m
Třída krytí
I
Nádrž na čisticí prostředek
Ano
Otočná kolečka
Ano
Bajonetové upínání veškerého příslušenství
Ano
Materiál čerpadla
Mosaz
Vodní filtr
Ano
Délka hadice
5 m
Napájecí zdroj
Elektrický
Hmotnost a rozměry
Šířka
380 mm
Hloubka
390 mm
Hmotnost
30,2 kg
Výška
955 mm
Údaje o balení
Obsah soupravy
Pěnotvorná tryska
Nástavec v ceně
Ano
Hadicový naviják
Ano
Nastavitelná hubice
Ano
Výkon
Používejte s pěnovou tryskou
Ano
Výkon motoru
3300 W
Maximální průtok
650 l/h
Maximální provozní tlak
200 bar
Maximální teplota vody
60 °C
Hladina akustického výkonu
89 dB
Minimální průtok
570 l/h
Míra akustického tlaku
72 dB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 32.4 kg |
| EAN: | 5715492235025 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 400 mm |
| Šířka balení: | 400 mm |
| Délka balení: | 975 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
