Nilfisk PREMIUM 190-12 POWER EU Tlaková myčka Narovnáno Elektrický 650 l/h Modrá, černá
Kód: NELNFLMCI0047
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Vstupní střídavé napětí
230 V
Automatické vypnutí
Ano
Vzhled
Barva
Modrá
Formát
Napřímený
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IPX5
Otočná kolečka
Ano
Vodní filtr
Ano
Bajonetové upínání veškerého příslušenství
Ano
Materiál čerpadla
Mosaz
Hose length
12 m
Třída krytí
I
Délka hadice
5 m
Nádrž na čisticí prostředek
Ano
Napájecí zdroj
Elektrický
Hmotnost a rozměry
Šířka
380 mm
Výška
955 mm
Hloubka
390 mm
Hmotnost
30,2 kg
Údaje o balení
Nástavec v ceně
Ano
Hadicový naviják
Ano
Čistič dlažeb
Ano
Nastavitelná hubice
Ano
Včetně nástavce na zalévání
Ano
Obsah soupravy
Jehla na čištění trysek tlakových myček
Pěnový nástavec
Ano
Výkon
Výkon motoru
3300 W
Míra akustického tlaku
72 dB
Minimální průtok
570 l/h
Maximální průtok
650 l/h
Maximální teplota vody
60 °C
Maximální provozní tlak
190 bar
Hladina akustického výkonu
89 dB
Maximální tlak
150 bar
Používejte s pěnovou tryskou
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 33.45 kg |
| EAN: | 5715492212903 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 400 mm |
| Šířka balení: | 400 mm |
| Délka balení: | 1055 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
