Nilfisk E 145.4-9 X-TRA EU tlaková myčka, stojatá 500 l/h 2100 W Modrá, černá
Kód: NELNFLMCI0038
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Spotřeba elektrické energie
2100 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Pojistka
9,5 A
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Automatické vypnutí
Ano
Vzhled
Bajonetové upínání veškerého příslušenství
Ne
Materiál čerpadla
Hliník
Barva
Černá
Nádrž na čisticí prostředek
Ne
Vodní filtr
Ano
Formát
Napřímený
Délka hadice
5 m
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IPX5
Otočná kolečka
Ano
Třída krytí
I
Hose length
9 m
Napájecí zdroj
Elektrický
Hmotnost a rozměry
Šířka
345 mm
Výška
900 mm
Hloubka
395 mm
Hmotnost
18,6 kg
Údaje o balení
Nástavec v ceně
Ano
Hadicový naviják
Ano
Obsah soupravy
Počet brusek v sadě
Včetně nástavce na zalévání
Ano
Pěnový nástavec
Ano
Výkon
Minimální průtok
420 l/h
Maximální průtok
500 l/h
Výkon motoru
2100 W
Maximální teplota vody
40 °C
Hladina akustického výkonu
86 dB
Míra akustického tlaku
72 dB
Maximální teplota vstupní vody
40 °C
Maximální provozní tlak
145 bar
Používejte s pěnovou tryskou
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 21.72 kg |
| EAN: | 5703887131564 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 400 mm |
| Šířka balení: | 740 mm |
| Délka balení: | 475 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
