Nilfisk Core 150-10 PowerControl PA EU tlaková myčka Napřímený Elektrický 468 l/h 2000 W Modrá
Kód: NELNFLMCI0035
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Spotřeba elektrické energie
2000 W
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Vzhled
Materiál čerpadla
Hliník
Barva
Modrá
Odklopitelný úchyt
Ano
Formát
Napřímený
Hose length
10 m
Rozsah tlaku
Vysokotlaký
Délka hadice
5 m
Otočná kolečka
Ano
Napájecí zdroj
Elektrický
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
11,2 kg
Hloubka
882 mm
Šířka
371 mm
Výška
300 mm
Údaje o balení
Obsah soupravy
Počet brusek v sadě
Úložný prostor pro příslušenství
Ano
Včetně nástavce na zalévání
Ano
Nástavec v ceně
Ano
Čistič dlažeb
Ano
Rotační kartáč
Ano
Výkon
Maximální teplota vody
40 °C
Maximální průtok
468 l/h
Minimální průtok
378 l/h
Maximální provozní tlak
150 bar
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 15.8 kg |
| EAN: | 5715492233878 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 375 mm |
| Šířka balení: | 395 mm |
| Délka balení: | 775 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
