Nilfisk Core 150-10 PowerControl DP EU tlaková myčka Napřímený Elektrický 468 l/h 2000 W Modrá
Kód: NELNFLMCI0033
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Spotřeba elektrické energie
2000 W
Vzhled
Rozsah tlaku
Vysokotlaký
Formát
Napřímený
Materiál čerpadla
Hliník
Odklopitelný úchyt
Ano
Otočná kolečka
Ano
Barva
Modrá
Hose length
10 m
Délka hadice
5 m
Napájecí zdroj
Elektrický
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
11,2 kg
Výška
300 mm
Šířka
371 mm
Hloubka
882 mm
Údaje o balení
Čistič dlažeb
Ano
Včetně nástavce na zalévání
Ano
Úložný prostor pro příslušenství
Ano
Nástavec v ceně
Ano
Obsah soupravy
Počet brusek v sadě
Výkon
Maximální teplota vody
40 °C
Maximální průtok
468 l/h
Maximální provozní tlak
150 bar
Minimální průtok
378 l/h
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 15.935 kg |
| EAN: | 5715492233847 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 385 mm |
| Šířka balení: | 815 mm |
| Délka balení: | 475 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
