Nilfisk Core 140-8 PowerControl In-Hand EU tlaková myčka Napřímený Elektrický 474 l/h 1800 W Modrá
Kód: NELNFLMCI0025
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Spotřeba elektrické energie
1800 W
Vzhled
Formát
Napřímený
Otočná kolečka
Ano
Hose length
8 m
Délka hadice
5 m
Rozsah tlaku
Vysokotlaký
Barva
Modrá
Materiál čerpadla
Hliník
Napájecí zdroj
Elektrický
Nastavení sacího výkonu na rukojeti
Ano
Hmotnost a rozměry
Hloubka
882 mm
Výška
300 mm
Šířka
371 mm
Hmotnost
9,2 kg
Údaje o balení
Úložný prostor pro příslušenství
Ano
Včetně nástavce na zalévání
Ano
Obsah soupravy
Počet brusek v sadě
Nástavec v ceně
Ano
Výkon
Maximální provozní tlak
140 bar
Maximální průtok
474 l/h
Maximální teplota vody
40 °C
Minimální průtok
348 l/h
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10.55 kg |
| EAN: | 5715492223800 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 385 mm |
| Šířka balení: | 585 mm |
| Délka balení: | 405 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
