Nilfisk Core 140-6 PowerControl - PREMIUM CAR WA tlaková myčka Napřímený Elektrický 474 l/h 1800 W Modrá
Kód: NELNFLMCI0023
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Spotřeba elektrické energie
1800 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Vzhled
Formát
Napřímený
Materiál čerpadla
Hliník
Délka hadice
6 m
Barva
Modrá
Rozsah tlaku
Vysokotlaký
Napájecí zdroj
Elektrický
Otočná kolečka
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
271 mm
Výška
300 mm
Hmotnost
8,7 kg
Hloubka
882 mm
Údaje o balení
Úložný prostor pro příslušenství
Ano
Včetně nástavce na zalévání
Ano
Nástavec v ceně
Ano
Kartáč
Ano
Obsah soupravy
Podvozková tryska
Výkon
Minimální průtok
348 l/h
Maximální tlak
140 bar
Maximální provozní tlak
140 bar
Maximální průtok
474 l/h
Maximální teplota vody
40 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.405 kg |
| EAN: | 5715492223794 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 385 mm |
| Šířka balení: | 720 mm |
| Délka balení: | 365 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
