Nilfisk Core 140-6 PowerControl - PAD EU tlaková myčka Napřímený Elektrický 474 l/h 1800 W Modrá
Kód: NELNFLMCI0020
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Spotřeba elektrické energie
1800 W
Vzhled
Formát
Napřímený
Barva
Modrá
Materiál čerpadla
Hliník
Délka hadice
6 m
Rozsah tlaku
Vysokotlaký
Otočná kolečka
Ano
Napájecí zdroj
Elektrický
Hmotnost a rozměry
Šířka
271 mm
Hmotnost
8,7 kg
Výška
300 mm
Hloubka
882 mm
Údaje o balení
Obsah soupravy
Počet brusek v sadě
Úložný prostor pro příslušenství
Ano
Čistič dlažeb
Ano
Nástavec v ceně
Ano
Včetně nástavce na zalévání
Ano
Kartáč
Ano
Výkon
Maximální průtok
474 l/h
Maximální tlak
140 bar
Minimální průtok
348 l/h
Maximální teplota vody
40 °C
Maximální provozní tlak
140 bar
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 12.105 kg |
| EAN: | 5715492223763 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 390 mm |
| Šířka balení: | 735 mm |
| Délka balení: | 455 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
