Nilfisk Core 130-6 PowerControl - EU tlaková myčka Napřímený Elektrický 462 l/h Černá, Modrá
Kód: NELNFLMCI0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Spotřeba
1500 W
Pojistka
6,5 A
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Vzhled
Délka kabelu
5 m
Formát
Napřímený
Rozsah tlaku
Vysokotlaký
Otočná kolečka
Ano
Barva
Černá
Délka hadice
6 m
Materiál čerpadla
Hliník
Napájecí zdroj
Elektrický
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
6,6 kg
Údaje o balení
Úložný prostor pro příslušenství
Ano
Nástavec v ceně
Ano
Obsah soupravy
Počet brusek v sadě
Včetně nástavce na zalévání
Ano
Výkon
Maximální průtok
462 l/h
Maximální provozní tlak
130 bar
Maximální teplota vody
40 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.795 kg |
| EAN: | 5715492223657 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 300 mm |
| Šířka balení: | 565 mm |
| Délka balení: | 415 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
