Nilfisk Core 130-6 PowerControl - CAR WASH EU tlaková myčka Napřímený Elektrický 462 l/h Černá, Modrá
Kód: NELNFLMCI0010
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Spotřeba
1500 W
Pojistka
6,5 A
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vzhled
Formát
Napřímený
Barva
Černá
Materiál čerpadla
Hliník
Délka kabelu
5 m
Rozsah tlaku
Vysokotlaký
Délka hadice
6 m
Otočná kolečka
Ano
Napájecí zdroj
Elektrický
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
6,6 kg
Údaje o balení
Úložný prostor pro příslušenství
Ano
Obsah soupravy
Počet brusek v sadě
Nástavec v ceně
Ano
Včetně nástavce na zalévání
Ano
Kartáč
Ano
Výkon
Maximální teplota vody
40 °C
Maximální průtok
462 l/h
Maximální provozní tlak
130 bar
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.105 kg |
| EAN: | 5715492223695 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 305 mm |
| Šířka balení: | 720 mm |
| Délka balení: | 370 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
