Nilfisk Core 125-5 PC EU tlaková myčka Napřímený Elektrický 438 l/h
Kód: NELNFLMCI0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Vzhled
Délka kabelu
5 m
Formát
Napřímený
Materiál čerpadla
Hliník
Rozsah tlaku
Vysokotlaký
Délka hadice
5 m
Otočná kolečka
Ano
Napájecí zdroj
Elektrický
Hmotnost a rozměry
Šířka
290 mm
Hloubka
717 mm
Hmotnost
6,4 kg
Výška
300 mm
Údaje o balení
Úložný prostor pro příslušenství
Ano
Obsah soupravy
Počet brusek v sadě
Nástavec v ceně
Ano
Včetně nástavce na zalévání
Ano
Výkon
Minimální průtok
312 l/h
Maximální teplota vody
40 °C
Maximální tlak
125 bar
Maximální průtok
438 l/h
Maximální provozní tlak
125 bar
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.05 kg |
| EAN: | 5715492223589 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 260 mm |
| Šířka balení: | 655 mm |
| Délka balení: | 305 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
