MPM-45-BO-20 pečicí trouba
Kód: AGDMPMPIZ0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Související produkty
Bomann TSG 5704 Stolní myčka nádobí 2 sady D bílá
Skladem
(2 ks)
5 293 Kč bez DPH
6 405 Kč
Vestavná myčka EEC87400W ComfortLift 900 60 cm QuickSelect C
Skladem
(2 ks)
22 526 Kč bez DPH
27 256 Kč
Vestavná myčka nádobí ELECTROLUX EEC767310L ComfortLift
Skladem
(2 ks)
16 447 Kč bez DPH
19 901 Kč
Bomann TSG 7405 Pracovní deska 6 jídelních sad D
Skladem
(1 ks)
5 655 Kč bez DPH
6 843 Kč
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
1900 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Třída energetické účinnosti (stará)
A
Vzhled
Umístění přístroje
Vestavěné
Barva
Černá
Konvekční vaření
Ano
Nastavitelná teplota
Ano
Chlazení dveří
Ano
Odnímatelné sklo dvířek
Ano
Počet automatických programů
7
Hmotnost a rozměry
Výška
595 mm
Šířka
450 mm
Hloubka
566 mm
Obsah balení
Tác
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek se během používání zahřívá - riziko popálení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 26.3 kg |
| EAN: | 5903151000101 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 655 mm |
| Šířka balení: | 650 mm |
| Délka balení: | 500 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
