Makita DTM51Z oscilační multifunkční nářadí 20000 ot/min černá, tyrkysová
Kód: NAKMAKSKA0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Popis výrobku
Podmínky používání tříleté záruky DeWalt https://www.dewalt.pl/3/
Příkon
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Vstupní střídavé napětí
18 V
Balení baterií
Ne
Nabíječka
Ne
Hmotnost a rozměry
Hloubka
80 mm
Šířka
324 mm
Hmotnost
2,4 kg
Výška
122 mm
Technické údaje
Úhel výkyvu
1,6°
Rychlost otáčení (min)
6000 ot/min
Ochrana proti přetížení
Ano
Barva
Tyrkysová
Nastavitelná rychlost
Ano
Rychlost otáčení (max)
20000 ot/min
Obsah balení
Balení baterií
Ne
Pouzdro na přenášení
Ne
Ergonomie
Snadné uchopení
Ano
Ergonomický design
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nošení vhodných osobních ochranných prostředků, jako jsou rukavice a ochranné brýle.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 1.91 kg |
| EAN: | 088381667418 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 316 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
