HP ONESHRED 8CC 15L skartovačka Na malé částice
Kód: BIUHP-NIS0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Automatické ovládání zapnutí/vypnutí
Ano
Barva
Světle šedá
Typ skartace
Na malé částice
Úroveň zabezpečení (papír)
P-4
Zpětný chod
Ano
Podavač papíru
Manuální
Hlučnost
68 dB
Celkový objem přihrádek
15 l
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Otočná kolečka
Ne
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
4,3 kg
Šířka
320 mm
Výška
416 mm
Hloubka
190 mm
Výkon
Skartace CD
Ne
Skartace kancelářských dokumentů
Ano
Skartace papíru se svorkou
Ano
Rozměr skartace
5 x 18 mm
Kapacita skartovače
8 listy
Skartace kreditních karet
Ano
Skartace papíru
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelář |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.13 kg |
| EAN: | 4030152028016 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 370 mm |
| Šířka balení: | 330 mm |
| Délka balení: | 191 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
