Green Cell Przetwornica napicia PowerInverter LCD 24 V 3000W/60000W Przetwornica samochodowa z wywietlaczem - czysty sinus zdroj/transformátor Auto Černá
Kód: ZSAGCEPRZ0015
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Doplňkové napájení konektorů
2
Výstupní frekvence
50 Hz
Vstupní napětí
24 V
Účel
Měnič do auta
Oddělitelné napájecí konektory
Ano
Typ konektoru
Typ F
Proud
DC-to-AC
Typ napájení
Auto
Počet portů USB
1
Výstupní napětí
230 V
Efektivita
85%
Ochrana proti přepólování
Ano
Výstupní výkon
3000 W
Vzhled
Vhodné pro použití uvnitř
Ano
Snadná instalace
Ano
LED indikátory
Ano
Typ chlazení
Aktivní
Barva
Černá
Typ displeje
LCD
Základní materiál
Hliník
Vestavěný ventilátor
Ano
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Stručný návod k instalaci
Ano
Dodávané kabely
DC
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automotiv |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 5904326374577 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 450 mm |
| Šířka balení: | 260 mm |
| Délka balení: | 150 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
