Green Cell INV25 zdroj/transformátor Auto 1500 W Černá
Kód: ZSAGCEPRZ0025
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Výstupní napětí
230 V
Typ napájení
Auto
Výstupní výkon
1500 W
Počet portů USB
1
Vstupní napětí
12 V
Účel
Univerzální
Efektivita
85%
Prvky ochrany napájení
Zkrat
Proud
DC-to-AC
Výstupní frekvence
50 Hz
Vzhled
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Výška
76 mm
Šířka
178 mm
Hmotnost
2,84 kg
Hloubka
270 mm
Obsah balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Dodávané kabely
DC
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek nesmí být likvidován do běžného odpadkového koše. Musí být zlikvidován odbornou likvidací v souladu s místními předpisy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automotiv |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.08 kg |
| EAN: | 5903317228417 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 90 mm |
| Šířka balení: | 355 mm |
| Délka balení: | 225 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
