Fellowes 53C skartovačka Příčné skartování 22 cm Černá
Kód: BIUFELNIS0017
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Pracovní šířka
22 cm
Skartace kancelářských dokumentů
Ano
Barva
Černá
Rychlost skartace
2000 mm/min
Úroveň zabezpečení (papír)
P-4
Kapacita skartovače
10 listy
Zpětný chod
Ano
Skartace papíru se svorkou
Ano
Automatické ovládání zapnutí/vypnutí
Ano
Pracovní cyklus
3 min
Automatické vypnutí při zahlcení
Ano
Celkový objem přihrádek
23 l
Skartace kreditních karet
Ano
Skartace CD
Ano
Skartace papíru
Ano
Rozměr skartace
4 x 35 mm
Typ skartace
Příčné skartování
Hmotnost a rozměry
Výška
242,9 mm
Šířka
457,2 mm
Hloubka
355,6 mm
Hmotnost
6,8 kg
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84729080
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před čištěním nebo údržbou odpojte jednotku od zdroje napájení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelář |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.415 kg |
| EAN: | 043859646906 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 470 mm |
| Šířka balení: | 320 mm |
| Délka balení: | 230 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
