Elica LANE MBL/A/52 Vestavěný Černá 550 m³/h
Kód: AGDEIAOKA0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Související produkty
Detailní popis produktu
Příkon
Třída energetické účinnosti (stará)
B
Roční spotřeba energie
69 kWh
Výkon motoru
257 W
Vzhled
Průměr sací přípojky
15 cm
Funkce Hob²Hood
Ne
Vestavěný displej
Ne
Barva
Černá
Model
Vestavěný
Typ displeje
LED
Základní materiál
Nerezová ocel
Typ ovládání
Knoflíky
Umístění výfuku
Vršek
Hmotnost a rozměry
Výška
322 mm
Výška (max.)
32,2 cm
Hloubka
283 mm
Šířka
514 mm
Údaje o balení
Šířka balení
575 mm
Hloubka balení
340 mm
Hmotnost včetně balení
1,12 kg
Výška balení
388 mm
Další charakteristiky
Maximální hladina hluku
65 dB
Čistá hmotnost
9,4 kg
Proud vzduchu
650 m³/h
Země původu
Itálie
Výkon
Minimální vzdálenost od plynové plotny
75 cm
Třída účinnosti filtrovaní mastnoty
D
Intenzivní rychlost
Ano
Výkon odsávání vzduchu v poloze Boost
650 m³/h
Minimální vzdálenost od plotny
500 cm
Minimální vzdálenost od elektrické varné desky
50 cm
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Hlučnost (vysoká rychlost)
65 dB
Hlučnost (nízká rychlost)
49 dB
Funkce Boost
Ano
Třída účinnosti dynamiky kapalin
B
Třída účinnosti osvětlení
A
Maximální výkon odsávání
550 m³/h
Počet rychlostí
3
Hlučnost
65 dB
Obsah balení
Včetně odvětrávacího potrubí
Ne
Logistická data
Celní kód UK Trade Tariff
8414600000
Filtrování
Typ filtru mastnoty
Hliník
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před čištěním odpojte jednotku od zdroje napájení.
Osvětlení
Ztlumitelné světlo
Ne
Počet žárovek
1 žárovek
Teplota barev
3500 K
Poloha osvětlení
Čelní
Výkon topného tělesa
7 W
Typ žárovky
LED
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.96 kg |
| EAN: | 8020283049246 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 390 mm |
| Šířka balení: | 560 mm |
| Délka balení: | 335 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
5,0
1 hodnocení
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
