Electrolux LFP326FB Teleskopická kapuce 410 m³/h
Kód: AGDELCOKA0076
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Související produkty
Detailní popis produktu
Příkon
Roční spotřeba energie
57 kWh
Třída energetické účinnosti
C
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Vzhled
Model
Polovestavěný (vytahovací)
Základní materiál
Nerezová ocel
Barva
Černá
Vestavěný displej
Ne
Motor dodáván
Ano
Poloha osvětlení
Zpět
Umístění výfuku
Vršek
Typ žárovky
LED
Průměr sací přípojky
15 cm
Počet žárovek
2 žárovek
Počet motorů
1
Hmotnost a rozměry
Instalační hloubka oddílu
26,5 cm
Výška (max.)
17,9 cm
Šířka
598 mm
Instalační šířka oddílu
50,2 cm
Hloubka
284 mm
Výkon
Hlučnost (nízká rychlost)
48 dB
Třída účinnosti filtrovaní mastnoty
D
Maximální výkon odsávání
410 m³/h
Hlučnost (vysoká rychlost)
69 dB
Minimální vzdálenost od plynové plotny
65 cm
Třída účinnosti dynamiky kapalin
D
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Minimální vzdálenost od elektrické varné desky
42 cm
Počet rychlostí
3
Třída účinnosti osvětlení
E
Filtrování
Ukazatel znečištění filtrů
Ne
Typ filtru mastnoty
Hliník
Umývatelný filtr
Ano
Vyjímatelný filtr
Ano
Počet filtrů
2 kusů
Typ filtru
Hliník / karbon (volitelně)
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před čištěním odpojte jednotku od zdroje napájení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.2 kg |
| EAN: | 7332543828388 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 350 mm |
| Šířka balení: | 640 mm |
| Délka balení: | 215 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
