Digestoř podskříňový MAAN Fiugi 2 50 310 m3/h, Bílá
Kód: AGDMA2OKA0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Související produkty
Detailní popis produktu
Příkon
Roční spotřeba energie
35 kWh
Třída energetické účinnosti (stará)
C
Třída účinnosti osvětlení
A
Třída účinnosti dynamiky kapalin
D
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Vzhled
Typ ovládání
Knoflíky
Barva
Bílá
Typ filtru mastnoty
Hliník
Počet žárovek
1 žárovek
Výkon topného tělesa
5 W
Umístění ovládání
Čelní
Základní materiál
Ocel
Poloha osvětlení
Čelní
Motor dodáván
Ano
Hmotnost a rozměry
Hloubka
266 mm
Šířka
500 mm
Údaje o balení
Uživatelská příručka
Ano
Záruční list
Ano
Typ balení
Karton
Množství
1
Výkon
Maximální výkon odsávání
310 m³/h
Hlučnost (vysoká rychlost)
59 dB
Umývatelný filtr
Ano
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Hlučnost (nízká rychlost)
51 dB
Počet rychlostí
3
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před čištěním odpojte jednotku od zdroje napájení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.5 kg |
| EAN: | 5901703834860 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 412 mm |
| Šířka balení: | 590 mm |
| Délka balení: | 380 mm |
| Model: | Vestavěná digestoř pod skříňkou |
| Typ žárovky: | LED |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
