DeWALT DCN890P2-QW hřebíkovačka/sponkovačka Hřebíkovací pistole Baterie
Kód: NAKDEWGWS0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Hřebíkovací pistole
Barva
Žlutá
Typ zásobníku
Zkosený zásobník
Příkon
Kapacita baterie
5 Ah
Typ baterie
Lithium
Napájecí zdroj
Baterie
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
4,5 kg
Výkon
Minimální délka hřebíku
1,3 cm
Kapacita zásobníku
30
Minimální tloušťka hřebíku
2,6 mm
Maximální tloušťka hřebíku
3,7 mm
Maximální délka hřebíku
5,7 cm
Obsah balení
Pouzdro na přenášení
Ano
Včetně baterie
2 ks
Nabíječka
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Přístroj nevyhazujte do běžného domovního odpadu; obsahuje součásti, které vyžadují zvláštní likvidaci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 8.86 kg |
| EAN: | 5035048666883 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 170 mm |
| Šířka balení: | 470 mm |
| Délka balení: | 480 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
