DeWalt DCF870N-XJ Rázový utahovák 1/4" 18 V 56 Nm černý, žlutý
Kód: NAKDEWZAK0016
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
LED indikátory
Ano
Nastavitelný točivý moment
Ano
Typ produktu
Šroubovací pistole
Tvar držadla
Rukojeť pistole
Barva
Černá
Nastavitelná rychlost
Ano
Průměr sklíčidla
1/4"
Příkon
Napětí baterie
18 V
Typ baterie
Lithium-Ion (Li-Ion)
Napájecí zdroj
Baterie
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1 kg
Délka
100 mm
Výkon
Rychlost naprázdno (2. rychlost)
3000 ot/min
Hlučnost
93 dB
Maximální točivý moment
56 Nm
Rychlost naprázdno (1. rychlost)
1100 ot/min
Doba cyklu bez zatížení
4500 spm
Obsah balení
Balení baterií
Ne
Pouzdro na přenášení
Ne
Nabíječka
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 1.282 kg |
| EAN: | 5035048833667 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 199 mm |
| Šířka balení: | 217 mm |
| Délka balení: | 97 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
