AKPO WK-4 NERO 2.0 50 White T300 Linear LED/Controller Hood
Kód: AGDAKPOKA0482
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Související produkty
Detailní popis produktu
Příkon
Třída účinnosti filtrovaní mastnoty
D
Třída účinnosti osvětlení
A
Třída účinnosti dynamiky kapalin
E
Třída energetické účinnosti (stará)
C
Roční spotřeba energie
56 kWh
Spotřeba
104,8 W
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Vzhled
Osvětlení
Ano
Povrch
Polomat
Barva skla
Bílá
Typ osvětlení
LED
Bezpečné pro použití
Ano
Typ ovládání
Knoflíky
Motor dodáván
Ano
Základní materiál
Ocel, Temperované sklo
Jednoduché čištění
Ano
Model
Komínový odsavač par
Vestavěný displej
Ne
Jednoduché používání
Ano
Barva
Bílá
Ergonomický design
Ano
Typ filtru mastnoty
Tmavě šedá
Typ filtru
T300
Hmotnost a rozměry
Výška (max.)
92 cm
Šířka
500 mm
Výška (min.)
69 cm
Instalační šířka oddílu
22 cm
Instalační hloubka oddílu
17 cm
Údaje o balení
Volitelné příslušenství
Uhlíkový filtr T300 (2 kusy)
Uživatelská příručka
Ano
Kapuce
Ano
Typ balení
Krabice
Výkon
Hlučnost (vysoká rychlost)
72 dB
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Maximální výkon odsávání
300 m³/h
Hlučnost (nízká rychlost)
56 dB
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neinstalujte spotřebič, aniž byste si přečetli návod k použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.5 kg |
| EAN: | 5905555324326 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 370 mm |
| Šířka balení: | 540 mm |
| Délka balení: | 460 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
