Odsavač par AKPO WK-5 SOFT 50 BÍLÁ
Kód: AGDAKPOKA0291
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Související produkty
Vestavná myčka EEC87400W ComfortLift 900 60 cm QuickSelect C
Skladem
(2 ks)
22 563 Kč bez DPH
27 301 Kč
Bomann TSG 7405 Pracovní deska 6 jídelních sad D
Skladem
(1 ks)
5 665 Kč bez DPH
6 855 Kč
Detailní popis produktu
Příkon
Výkon motoru
76 W
Spotřeba
84 W
Třída energetické účinnosti (stará)
C
Vzhled
Barva
Bílá
Počet žárovek
2 žárovek
Model
Nástěnný
Umístění výfuku
Vršek
Vestavěný displej
Ne
Typ filtru mastnoty
Hliník/karbon
Motor dodáván
Ano
Výkon topného tělesa
4 W
Typ ovládání
Posuvník
Základní materiál
Nerezová ocel
Hmotnost a rozměry
Výška bez komínu
22 cm
Hloubka
500 mm
Šířka
500 mm
Výkon
Maximální výkon odsávání
156 m³/h
Hlučnost (vysoká rychlost)
60 dB
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Hlučnost (nízká rychlost)
47 dB
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neinstalujte spotřebič, aniž byste si přečetli návod k použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.102 kg |
| EAN: | 5901676461247 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 540 mm |
| Šířka balení: | 525 mm |
| Délka balení: | 260 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
