NanoRS RS700 herní ovladač Černá, Stříbrná USB Volant Analogový/digitální Android, Nintendo Switch, PC, PlayStation 4, Playstation 3, Xbox One
Kód: KSLNNRKON0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napájecí zdroj
Kabel
Vstupní napětí
5 V
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Možnosti připojení
Rozhraní zařízení
USB
Technologie propojení
Kabel
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Včetně svorek
Ano
Ergonomie
Délka kabelu
1,8 m
Základní materiál
Plast
Barva
Stříbrná
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek by měl být používán pouze k účelům popsaným v návodu k obsluze, nesprávné použití může vést k poškození zařízení nebo zranění.
Vstupní zařízení
Herní příslušenství
Tlačítko Vybrat
Počet tlačítek
10
Technologie Gaming control
Analogový/digitální
Úhel rotace volantu
270°
Rozteč pedálů
Opraveno
Typ zařízení
Volant
Reflexní vibrace
Ano
Podporované herní platformy
Xbox One
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konzole a příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.685 kg |
| EAN: | 5902211120889 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 375 mm |
| Šířka balení: | 420 mm |
| Délka balení: | 255 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
