Electrolux EIT60433CT varná deska Černá Vestavěné Indukční varná deska se zónami 4 zóna/zón
Kód: AGDELCPGZ0244
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Související produkty
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220-240/400 V
Příkon (elektřina)
7200 W
Vzhled
Zvýšení výkonu varné zóny 3
2800 W
Tvar varné zóny 3
Kulatý
Průměr varné zóny 1
180 mm
Zdroj varné zóny 1
Elektrický
Větší intenzita varné zóny 1
2800 W
Zdroj varné zóny 4
Elektrický
Výkon varné zóny 3
1800 W
Počet elektrických varných zón
4 zóna/zón
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Elektrický
Umístění varné zóny 1
Levá zadní část
Výkon varné zóny 1
1800 W
Tvar varné zóny 1
Kulatý
Materiál povrchu
Sklo
Průměr varné zóny 2
210 mm
Výkon varné zóny 2
2300 W
Výkon varné zóny 4
1400 W
Umístění varné zóny 3
Vpravo vzadu
Zvýšení výkonu varné zóny 4
2500 W
Průměr varné zóny 3
180 mm
Tvar varné zóny 4
Kulatý
Typ varné desky
Indukční varná deska se zónami
Zdroj varné zóny 3
Elektrický
Počet paralelně používaných varných zón
4
Tvar varné zóny 2
Kulatý
Umístění přístroje
Vestavěné
Průměr varné zóny 4
145 mm
Zvýšení výkonu varné zóny 2
3700 W
Umístění varné zóny 2
Levý přední
Umístění varné zóny 4
Vpravo vepředu
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Instalační hloubka oddílu
49 cm
Hloubka
520 mm
Šířka
590 mm
Instalační šířka oddílu
56 cm
Instalační výška oddílu
4,4 cm
Hmotnost
10,8 kg
Délka šňůry
1,5 m
Údaje o balení
Hloubka balení
600 mm
Šířka balení
678 mm
Výška balení
118 mm
Výkon
Funkce Hob²Hood
Ano
Ergonomie
Časovač
Ano
Dětský zámek
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Vestavěný displej
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.6 kg |
| EAN: | 7333394124308 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 675 mm |
| Délka balení: | 600 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
