Carruzzo Q20F1 Skleněný panelový radiátor černý
Kód: AGDNONGKO0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Související produkty
Vestavná myčka EEC87400W ComfortLift 900 60 cm QuickSelect C
Skladem
(2 ks)
22 526 Kč bez DPH
27 256 Kč
Bomann TSG 5704 Stolní myčka nádobí 2 sady D bílá
Skladem
(2 ks)
5 293 Kč bez DPH
6 405 Kč
Bomann TSG 7405 Pracovní deska 6 jídelních sad D
Skladem
(1 ks)
5 655 Kč bez DPH
6 843 Kč
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Režimy časovače
1-24 hodin
Počet stupňů výkonu
3
Protimrazová ochrana
Ano
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Příkon
Vstupní střídavé napětí
230 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vzhled
Délka vodiče
1,5 m
Typ ovládání
Aplikace, dálkové ovládání, dotykový panel
Displej
LCD
Vestavěný displej
Ano
Vhodné pro
Vnitřní
Možnosti umístění
Podlaha, Zeď
Barva
Černá
Základní materiál
Sklo
Další charakteristiky
Zdroj tepla
Elektrický
Výkon
Teplotní rozsah
5 - 50 °C
Topný výkon
2500 W
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zařízení se může během provozu zahřát. Nedotýkejte se horkých povrchů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 5904100214235 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 550 mm |
| Šířka balení: | 895 mm |
| Délka balení: | 120 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
