Yamaha PSR-E383 MIDI klávesový nástroj 61 klíče/klíčů USB Černá
Kód: IKLYAMKEY0016
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Keyboard
Příkon
Typ zdroje
Baterie
Počet baterií
6
Klávesnice
Počet kláves MIDI-klávesnice
61 klíče/klíčů
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
4,4 kg
Šířka
941 mm
Výška
105 mm
Hloubka
317 mm
Technické údaje
Digitální signálový procesor
Ano
Barva
Černá
Kapacita paměti pro hudbu (skladby)
125
Vestavěné reproduktory
Ano
Záznam
Ano
Metronom
Ano
Možnosti připojení
Rozhraní
USB
Obrazovka
Vestavěný displej
Ano
Typ displeje
LCD
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.26 kg |
| EAN: | 4957812696609 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 1060 mm |
| Šířka balení: | 375 mm |
| Délka balení: | 150 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
