Přenosné rádio BLAUPUNKT PP30BT JOBSITE Stavební rádio Modrá, Černá
Kód: OAVBLABUD0014
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Bluetooth
Ano
Verze Bluetooth
4.2
Vlastnosti
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IPX5
MP3 přehrávač
Ne
Zvukové výstrahy
Ne
Dálkové ovládání
Ne
Ovládání hlasitosti
Otočné
Barva
Modrá
Bezpečnostní spínač
Ano
Integrovaná anténa
Ano
Příkon
Napájecí zdroj
Napájení/baterie
Doba nabíjení baterie
8 h
Spotřeba elektrické energie
13 W
Vstupní napětí
230 V
Zvuk
RMS výkon
5 W
Hmotnost a rozměry
Výška
280 mm
Hloubka
194 mm
Hmotnost
2,37 kg
Šířka
198 mm
Možnosti připojení
Nabíjecí konektor
Ano
USB konektivita
Ne
Vstup AUX
Ano
Obrazovka
Vestavěný displej
Ano
Baterie
Kapacita baterie
2200 mAh
Výdrž baterie (max.)
10 h
Napětí baterie
7,4 V
Rádio
Množství předvolených stanic
20
Typ rádia
Cestovní
Typ tuneru
Analogový a digitální
Podporovaná pásma
FM
Rádiové frekvence FM
87.5 - 108 MHz
Reproduktory
Vestavěné reproduktory
Ano
Hodiny
Hodiny
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotoaparáty a kamery |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.65 kg |
| EAN: | 5901750506338 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 295 mm |
| Šířka balení: | 200 mm |
| Délka balení: | 200 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
