Freewell Eiger Matte Box

Kód: FW-EGMB
3 666 Kč 3 030 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
8.3.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Doručení do 1-5 dnů
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou
Doprava zdarma pro všechny objednávky
Doprava zdarma pro všechny objednávky
zdarma pro všechny a bez limitů

Detailní popis produktu

Eiger Matte Box Freewell

Dosáhněte požadovaných vizuálních efektů a pohodlně ovládejte parametry osvětlení během své tvůrčí práce. Eiger Matte Box Freewell kombinuje volitelné filtry (VND, Gradient, Mist, Steak, Straight ND) do jednoho zařízení. Nastavitelný horní praporek z uhlíkových vláken minimalizuje odrazy a odlesky, což vede k vynikající kvalitě obrazu. Příslušenství můžete snadno přizpůsobit různým potřebám a situacím. Díky jeho bezproblémové demontáži je jeho použití snadné a pohodlné. Další výhodou je jeho široká kompatibilita. Součástí balení je také krytka adaptéru a adaptérové kroužky ve čtyřech velikostech: 67 mm, 72 mm, 77 mm a 82 mm.

Freewell/FW-EGMB/4

Široká kompatibilita

Eiger Matte Box je systém, který se vyznačuje všestrannou integrací. Řešení nabízené společností Freewell je kompatibilní s vkládacími filtry, magnetickými filtry a filtry se závitem. Navíc podporuje použití předchozího magnetického systému Freewell Quick Swap, závitových filtrů VND a filtrů Freewell Eiger, což poskytuje širokou škálu možností pro splnění různorodých potřeb a zefektivnění práce.

Freewell/FW-EGMB/2

Snadná demontáž

Sejmutí sluneční clony je snadné díky rychloupínacímu mechanismu aktivovanému vyhrazeným tlačítkem. To umožňuje snadnou výměnu příslušenství a přizpůsobení fotoaparátu pro snímání různých scén, což zvyšuje flexibilitu a zjednodušuje práci. Se systémem Freewell získáte plnou kontrolu nad svými záběry!

Freewell/FW-EGMB/6

Řešení pro budoucnost

S Eiger Matte Box se již nemusíte starat o výběr správné velikosti závitu filtru. Součástí balení jsou čtyři adaptérové kroužky (67 mm, 72 mm, 77 mm a 82 mm) a systém je kompatibilní s objektivy o průměru až 95 mm. Existuje také možnost zakoupit samostatně adaptér pro velikosti 52 mm, 55 mm, 58 mm, 62 mm a 95 mm. Bez ohledu na to, jaký objektiv v současné době vlastníte nebo si v budoucnu pořídíte, Eiger Matte Box splní vaše potřeby.

Freewell/FW-EGMB/3

Další výhody

Rozhodněte se pro revoluční magnetický systém Slim Profile, který využívá produkt společnosti Freewell. Díky němu zůstává velikost vašeho Matte Boxu nezměněna, a to i při použití více filtrů. Tím je zajištěno maximální pohodlí bez většího objemu. Příslušenství navíc poskytuje slot pro filtr Gradient, čímž se vám otevírá svět kreativních možností a umožňuje používat filtry VND a Gradient současně. Rozlučte se s omezeními a užijte si naprostou svobodu při vyjadřování svých uměleckých vizí.

Freewell/FW-EGMB/1

Součástí balení:

  • Matná krabička
  • krytka adaptéru
  • Adaptační kroužek (67 mm, 72 mm, 77 mm, 82 mm)
Výrobce: Freewell
Model FW-EGMB
Rozměry matného boxu 172 x 154 x 52,7 mm
Hmotnost matného boxu Vlajka - 47 g / kryt - 48 g / základna - 184 g
Hmotnost krytu adaptéru 60 g
Hmotnost kroužku adaptéru 67 mm: 29 g / 72 mm: 25 g / 77 mm: 21 g / 82 mm: 16 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Jiné
Záruka: 12 měsíců
Hmotnost: 0.83 kg
Varianta: univerzální

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: