VETEXPERT Veterinary Diet Dermatosis Dog Lamb & Krill - suché krmivo pro psy - 12 kg
Kód: DLPVEEKAS0036
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Hmotnost
12 kg
Typ balení
Taška
Bez umělých barviv
Ano
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Bez cukru
Ano
Bez sóji
Ano
Kategorie produktu
Veterinární krmivo
Bezlepkový
Ano
Hlavní příchuť
Jehněčí
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Sezónní nabídka
Jarní
Kategorie
Pro vašeho psa
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Další funkce
Přecitlivělost na potraviny
Specifické potřeby zvířete
Potravinová alergie
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření.
Nutriční hodnoty
Obsah tuku
17%
Obsažená vlhkost
9,3%
Hrubá vláknina
3%
Bílkoviny
24%
Hrubý popel
8,8%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.2 kg |
| EAN: | 5902414211360 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 480 mm |
| Šířka balení: | 360 mm |
| Délka balení: | 140 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
