Sennheiser HD 490 PRO - profesionální referenční otevřená studiová sluchátka
Kód: MISSENSLU0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
260 g
Software
Zahrnutý software
DearVR MIX-SE
Možnosti připojení
Konektor 3,5 mm
Ano
Technologie propojení
Kabel
Výkon
Minimální provozní teplota
0 °C
Maximální teplota
50°C
Typ produktu
Sluchátka
Barva kabelu
Černá
Barva
Černá
Skládací design
Ano
Délka kabelu
1,8 m
Doporučené použití
Studio
Styl nošení
Přes hlavu
Obsah balení
Obsah balení
Adaptér 6,35 mm x 1
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před použitím si přečtěte uživatelskou příručku.
Sluchátka
Akustický systém
Otevřený
Frekvence sluchátek
5 - 36000 Hz
Impedance
130 ohm
Typ sluchátek
Plně obklopující uši
Průměr snímače
38 mm
Harmonické zkreslení (THD)
<0,2%
Typ kondenzátoru
Dynamické
Maximální SPL
128 dB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.67 kg |
| EAN: | 4044155277951 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 250 mm |
| Šířka balení: | 255 mm |
| Délka balení: | 75 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
