Sennheiser HD 490 PRO Plus - profesionální referenční otevřená studiová sluchátka
Kód: MISSENSLU0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
260 g
Software
Zahrnutý software
DearVR MIX-SE
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
Konektor 3,5 mm
Ano
Výkon
Skládací design
Ano
Minimální provozní teplota
0 °C
Maximální teplota
50°C
Délka kabelu
1,8 m
Doporučené použití
Studio
Styl nošení
Přes hlavu
Barva kabelu
Černá
Barva
Černá
Typ produktu
Sluchátka
Obsah balení
Obsah balení
Případ
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek sami nerozebírejte ani neupravujte.
Sluchátka
Typ kondenzátoru
Dynamické
Průměr snímače
38 mm
Akustický systém
Otevřený
Maximální SPL
128 dB
Impedance
130 ohm
Frekvence sluchátek
5 - 36000 Hz
Typ sluchátek
Plně obklopující uši
Harmonické zkreslení (THD)
<0,2%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.08 kg |
| EAN: | 4044155277968 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 275 mm |
| Šířka balení: | 225 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
