Seagate IronWolf Pro ST24000NT002 vnitřní pevný disk 24 TB 7200 ot/min 512 MB 3.5" Serial ATA III
Kód: DIASEAHDD0169
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Model
HDD
Rozhraní
Serial ATA III
Skutečná přenosová rychlost pevného disku
285 MiB/s
Rychlost otáček pevného disku
7200 ot/min
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
2500000 h
Velikost pevného disku
3.5"
Komponent pro
Server/pracovní stanice
Senzory rotačních vibrací (RV)
Ano
Přenosová rychlost rozhraní pevného disku
6 Gbit/s
Velikost bufferu paměťové jednotky
512 MB
Klidová hlučnost
20 dB
Kapacita pevného disku
24 TB
Příkon
Počáteční napětí
2 A
Spotřeba energie (v klidu)
6,3 W
Spotřeba elektrické energie
7,8 W
Provozní napětí
5 / 12 V
Spotřeba energie (v pohotovosti)
1,1 W
Hmotnost a rozměry
Výška
26,1 mm
Hloubka
147 mm
Šířka
101,8 mm
Hmotnost
685 g
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Provozní podmínky
Mimoprovozní otřes
200 G
Náraz při provozu
40 G
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Neprovozní vibrace
2,27 G
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 65 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.68 kg |
| EAN: | 8719706437073 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 160 mm |
| Šířka balení: | 210 mm |
| Délka balení: | 50 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
