Saeco New Royal OTC Poloautomatické Espresso kávovar 2,5 l
Kód: AGDSAEEXP0227
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
1400 W
Vstupní střídavé napětí
230 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
10 kg
Šířka
280 mm
Hloubka
460 mm
Výška
398 mm
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Výkon
Vestavěný mlýnek
Ano
Objem zásobníku vody
2,5 l
Kapacita v šálcích
2 hrnků
Typ produktu
Espresso kávovar
Kapacita nádoby na kávová zrna
600 g
Umístění přístroje
Pracovní deska
Typ náplně
Kávová zrna
Zásobník na uvařenou kávu
Pohár
Typ mlýnku
Nerezová bruska
Nastavitelná sílá kávy
Ano
Typ kávovaru
Poloautomatické
Počet nastavení síly kávy
7
Kapacita zásobníku na mletou kávu
18 hrnků
Počet nastavení brusky
8
Systém na horkou vodu
Ano
Ergonomie
Vestavěný displej
Ano
Barva
Černá
Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu
Ano
Bluetooth
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Odnímatelná jednotka vaření/infuze
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zařízení se během provozu zahřívají – nebezpečí popálení.
Funkce a programy vaření
Příprava horkého mléka
Ano
Příprava espressa
Ano
Příprava kávy
Ano
Počet programů
8
Příprava latte
Ano
Příprava cappuccina
Ano
Příprava latte macchiata
Ano
Příprava čaje
Ano
Příprava americana
Ano
Více nápojů
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 13.38 kg |
| EAN: | 8016712037458 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 585 mm |
| Šířka balení: | 355 mm |
| Délka balení: | 510 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Kvalitní značka z Itálie 🇮🇹
